SENIOR ‘AB’ LEAGUE / YOUTH A : 28 LAP SCR
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club
5th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Jeremy GILL Poole Wheelers Cycling Club
7th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
8th Glen REDMAN CC Basingstoke
9th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘AB’ LEAGUE / YOUTH A : POINTS RACE
1st Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles 24 pts
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs 22 pts
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 10 pts
4th Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 4 pts
5th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
6th Glen REDMAN CC Basingstoke
7th Jeremy GILL Poole Wheelers Cycling Club
8th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘AB’ LEAGUE / YOUTH A : UNKNOWN DISTANCE
1st Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club
5th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
6th Jeremy GILL Poole Wheelers Cycling Club
7th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
8th Glen REDMAN CC Basingstoke
9th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘B’ LEAGUE: SPRINT
1st Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
3rd Glen REDMAN CC Basingstoke
4th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
SENIOR ‘AB’ LEAGUE / YOUTH A : SCRATCH RACE
1st Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club
5th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Jeremy GILL Poole Wheelers Cycling Club
7th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
VETERANS/ JUNIORS/WOMEN: 2 km SCRATCH
1st Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs
3rd Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Jeremy GILL Poole Wheelers Cycling Club
6th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
7th Glen REDMAN CC Basingstoke
8th Doug CONROY Redmon CC
VETERANS/JUNIOR/WOMEN: UNKNOWN DISTANCE
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles
3rd Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
4th Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club
5th Jeremy GILL Poole Wheelers Cycling Club
6th Glen REDMAN CC Basingstoke
7th Alexandra DIEM Southampton University Road Club
8th Doug CONROY Redmon CC
YOUTH U16: SPRINT
1st Joshua KNOWLES Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club
YOUTH U14: WARM – UP
1st James ASHCROFT Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Joe O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
3rd Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club
4th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
5th Abby OLD Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U14: SCRATCH
1st James ASHCROFT Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
3rd Joe O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
4th Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club
5th Abby OLD Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U14: POINTS
1st James ASHCROFT Palmer Park Velo RT / awcycles 24 pts
2nd Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 10 pts
3rd Joe O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers 10 pts
4th Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 10 pts
5th Abby OLD Hillingdon Slipstreamers 6 pts
YOUTH U14: HANDICAP
1st Abby OLD Hillingdon Slipstreamers
2nd Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
3rd Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club
4th Joe O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
5th James ASHCROFT Palmer Park Velo RT / awcycles
YOUTH U14: SPRINT
1st James ASHCROFT Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Joe O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
3rd Abby OLD Hillingdon Slipstreamers
4th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
5th Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club
YOUTH U14: SCRATCH
1st James ASHCROFT Palmer Park Velo RT / awcycles
2nd Joe O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
3rd Abby OLD Hillingdon Slipstreamers
4th Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club
5th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: WARM – UP
1st Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Charlie ABEL Poole Wheelers Cycling Club
5th Bobbie O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
6th Finlay O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SCRATCH
1st Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
2nd Charlie ABEL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Bobbie O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: POINTS
1st Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 23 pts
2nd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 13 pts
3rd Charlie ABEL Poole Wheelers Cycling Club 9 pts
4th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club 3 pts
5th Bobbie O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers 2 pts
YOUTH U12: HANDICAP
1st Bobbie O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
2nd Charlie ABEL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
5th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U12: SPRINT
1st Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
2nd Bobbie O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
3rd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Charlie ABEL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U12: SCRATCH
1st Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
2nd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Bobbie O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
4th Charlie ABEL Poole Wheelers Cycling Club
5th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U10: WARM – UP
1st Patrick ATKINSON Poole Wheelers CC
2nd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
3rd Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheeelrs CC
5th Oliver GILL Poole Wheelers CC
6th Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10: SCRATCH
1st Patrick ATKINSON Poole Wheelers CC
2nd Finlay O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
3rd Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
5th Oliver GILL Poole Wheelers CC
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10: POINTS
1st Patrick ATKINSON Poole Wheelers CC 20 pts
2nd Finlay O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers 11 pts
3rd Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers 5 pts
4th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club 4 pts
5th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Oliver GILL Poole Wheelers CC
7th Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10: HANDICAP
1st Oliver GILL Poole Wheelers CC
2nd Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
3rd Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
4th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
5th Finlay O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
6th Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers
7th Patrick ATKINSON Poole Wheelers CC
YOUTH U10: SPRINT
1st Patrick ATKINSON Poole Wheelers CC
2nd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
3rd Oliver GILL Poole Wheelers CC
4th Finlay O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10: SCRATCH
1st Patrick ATKINSON Poole Wheelers CC
2nd Finlay O’BRIEN Hillingdon Slipstreamers
3rd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers
5th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Oliver GILL Poole Wheelers CC
7th Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U8: WARM – UP
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers CC
2nd Harrison HENDY IOW Cycling Club
YOUTH U8: SCRATCH
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers CC
2nd Harrison HENDY IOW Cycling Club
YOUTH U8: POINTS
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers CC 15 pts
2nd Harrison HENDY IOW Cycling Club 9 pts
YOUTH U8: HANDICAP
1st Harrison HENDY IOW Cycling Club
2nd Charlie PETTIFER Poole Wheelers CC
YOUTH U8: SPRINT
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers CC
2nd Harrison HENDY IOW Cycling Club
YOUTH U8: SCRATCH
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers CC
2nd Harrison HENDY IOW Cycling Club