SENIOR ‘AB’ LEAGUE: 28 LAP SCR
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Jim KENT London Dynamo
6th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘AB’ LEAGUE : POINTS RACE
1st Frank KILSBY VC St Raphaël 24 pts
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs 18 pts
3rd Doug CONROY Redmon CC 10 pts
4th Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 8 pts
5th Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
6th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Jim KENT London Dynamo
SENIOR ‘AB’ LEAGUE: UNKNOWN DISTANCE
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Frank KILSBY VC St Raphaël
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
5th Jim KENT London Dynamo
6th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘A’ LEAGUE: SPRINT
1st Frank KILSBY VC St Raphaël
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs
SENIOR ‘B’ LEAGUE: SPRINT
1st Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
3rd Jim KENT London Dynamo
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘AB’ LEAGUE: SCRATCH RACE
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Frank KILSBY VC St Raphaël
4th Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
5th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Jodie TAYLOR Team Terminator
7th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
8th Jim KENT London Dynamo
9th Doug CONROY Redmon CC
VETERANS/ JUNIORS: 2 km SCRATCH
1st Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
2nd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
4th Jim KENT London Dynamo
5th Doug CONROY Redmon CC
VETERANS/JUNIORS / WOMEN : UNKNOWN DISTANCE
1st Doug CONROY Redmon CC
2nd Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Jodie TAYLOR Team Terminator
6th Jim KENT London Dynamo
YOUTH U16/U14: WARM – UP
1st Jodie TAYLOR Team Terminator
2nd Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
3rd Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
5th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
6th Alex DAVIS Sotonia Cycling Club
7th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: SCRATCH
1st Jodie TAYLOR Team Terminator
2nd Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
3rd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
5th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
6th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: POINTS
1st Jodie TAYLOR Team Terminator 11 pts
2nd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 10 pts
3rd Alex DAVIS Sotonia Cycling Club 7 pts
4th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 5 pts
5th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 3 pts
6th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 2 pts
7th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: HANDICAP
1st Alex DAVIS Sotonia Cycling Club
2nd Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
5th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
6th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
7th Jodie TAYLOR Team Terminator
YOUTH U14: SPRINT
1st Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
2nd Jodie TAYLOR Team Terminator
3rd Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: SCRATCH
1st Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Jodie TAYLOR Team Terminator
4th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
5th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
6th Alex DAVIS Sotonia Cycling Club
YOUTH U12: WARM – UP
1st Katie-Ann CALTON Solent Pirates
2nd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
3rd Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
4th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
5th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SCRATCH
1st Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
2nd Katie-Ann CALTON Solent Pirates
3rd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
5th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
YOUTH U12: POINTS
1st Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 19 pts
2nd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 13 pts
3rd Katie-Ann CALTON Solent Pirates 12 pts
4th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC 6 pts
5th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
YOUTH U12: HANDICAP
1st Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
2nd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
4th Katie-Ann CALTON Solent Pirates
5th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
6th Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SPRINT
1st Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
2nd Katie-Ann CALTON Solent Pirates
3rd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
4th Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
5th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SCRATCH
1st Katie-Ann CALTON Solent Pirates
2nd Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
3rd Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
4th Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
5th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U10/U8: WARM – UP
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10/U8: SCRATCH
1st Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
2nd Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U10/U8: POINTS
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 13 pts
2nd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers 9 pts
3rd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 7 pts
YOUTH U10/U8: HANDICAP
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10/U8: SPRINT
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10/U8: SCRATCH
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
SENIOR ‘AB’ LEAGUE: 28 LAP SCR
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Jim KENT London Dynamo
6th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘AB’ LEAGUE : POINTS RACE
1st Frank KILSBY VC St Raphaël 24 pts
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs 18 pts
3rd Doug CONROY Redmon CC 10 pts
4th Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 8 pts
5th Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
6th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Jim KENT London Dynamo
SENIOR ‘AB’ LEAGUE: UNKNOWN DISTANCE
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Frank KILSBY VC St Raphaël
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
5th Jim KENT London Dynamo
6th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘A’ LEAGUE: SPRINT
1st Frank KILSBY VC St Raphaël
2nd Alex COLLINS Primera-TeamJobs
SENIOR ‘B’ LEAGUE: SPRINT
1st Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
3rd Jim KENT London Dynamo
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Doug CONROY Redmon CC
SENIOR ‘AB’ LEAGUE: SCRATCH RACE
1st Alex COLLINS Primera-TeamJobs
2nd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Frank KILSBY VC St Raphaël
4th Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
5th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Jodie TAYLOR Team Terminator
7th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
8th Jim KENT London Dynamo
9th Doug CONROY Redmon CC
VETERANS/ JUNIORS: 2 km SCRATCH
1st Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
2nd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
4th Jim KENT London Dynamo
5th Doug CONROY Redmon CC
VETERANS/JUNIORS / WOMEN : UNKNOWN DISTANCE
1st Doug CONROY Redmon CC
2nd Harry JOHNSON The Hub Cycleworks
3rd Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
5th Jodie TAYLOR Team Terminator
6th Jim KENT London Dynamo
YOUTH U16/U14: WARM – UP
1st Jodie TAYLOR Team Terminator
2nd Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
3rd Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
5th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
6th Alex DAVIS Sotonia Cycling Club
7th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: SCRATCH
1st Jodie TAYLOR Team Terminator
2nd Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
3rd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
4th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
5th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
6th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: POINTS
1st Jodie TAYLOR Team Terminator 11 pts
2nd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 10 pts
3rd Alex DAVIS Sotonia Cycling Club 7 pts
4th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 5 pts
5th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 3 pts
6th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 2 pts
7th Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: HANDICAP
1st Alex DAVIS Sotonia Cycling Club
2nd Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
5th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
6th Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
7th Jodie TAYLOR Team Terminator
YOUTH U14: SPRINT
1st Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers
2nd Jodie TAYLOR Team Terminator
3rd Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
4th Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U16/U14: SCRATCH
1st Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Jodie TAYLOR Team Terminator
4th Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club
5th Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club
6th Alex DAVIS Sotonia Cycling Club
YOUTH U12: WARM – UP
1st Katie-Ann CALTON Solent Pirates
2nd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
3rd Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
4th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
5th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
7th Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SCRATCH
1st Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
2nd Katie-Ann CALTON Solent Pirates
3rd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
4th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
5th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
YOUTH U12: POINTS
1st Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 19 pts
2nd Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 13 pts
3rd Katie-Ann CALTON Solent Pirates 12 pts
4th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC 6 pts
5th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
6th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
YOUTH U12: HANDICAP
1st Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
2nd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
4th Katie-Ann CALTON Solent Pirates
5th Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
6th Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SPRINT
1st Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
2nd Katie-Ann CALTON Solent Pirates
3rd Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
4th Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
5th Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC
6th Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U12: SCRATCH
1st Katie-Ann CALTON Solent Pirates
2nd Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club
3rd Bradley TAYLOR Colchester Rovers CC
4th Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers
5th Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U10/U8: WARM – UP
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10/U8: SCRATCH
1st Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
2nd Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
3rd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
YOUTH U10/U8: POINTS
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 13 pts
2nd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers 9 pts
3rd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 7 pts
YOUTH U10/U8: HANDICAP
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10/U8: SPRINT
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers
YOUTH U10/U8: SCRATCH
1st Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club
2nd Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club
3rd Edward KENT Hillingdon Slipstreamers