A LEAGUE TOT
1 Alex COLLINS Primera-TeamJobs 26
2 Tom ELLIS Southampton University RC 21
3 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 10
B LEAGUE TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 32
2 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 28
3 James RICHARDS Southampton University RC 12
4 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 4
5 Jim KENT Lyndon Dynamo 2
6 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 2
7 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 2
8 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers 1
9 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 1
YOUTH A TOT
1 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 30
2 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 25
3 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 13
4 Joe O’BRIEN Zappis RT 12
5 Nathaniel BROOKES Gillingham & District Wheelers 11
6 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2
7 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 1
8 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 1
YOUTH B TOT
1 Jodie TAYLOR Team Terminator 27
2 Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 23
3 Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 14
4 Josh GOLLIKER Preston Park Youth Cycling Club 11
5 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 6
6 Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club 6
7 Luke GOODWILL Preston Park Youth Cycling Club 6
8 Abby OLD Palmer Park Velo RT 1
9 Elliot RAYBOULD Poole Wheelers Cycling Club 1
10 Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH C BOYS TOT
1 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 44
2 Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 17
3 Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 9
4 Finlay O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 7
5 Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC 6
6 Ollie BOARER i-team Cyclists Club 6
7 Jack CROMIE i-team Cyclists Club 5
8 Bradley TAYLOR Colchester Rovers 3
9 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 2
10 Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club 2
11 William FLATAU Charlotteville Cycling Club 1
YOUTH C GIRLS TOT
1 Katie-Ann CALTON Solent Pirates 31
2 Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers 24
3 Izzy BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 21
4 Amber RICHARDSON Portsmouth North End CC 11
5 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 9
6 Evie DAY Poole Wheelers Cycling Club 3
7 Grace RICHARDSON Portsmouth North End CC 3
YOUTH D TOT
1 Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 43
2 Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 35
3 Harrison HENDY Bike Jockey CC 15
4 Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers 3
YOUTH E TOT
1 Ted KENT Hillingdon Slipstreamers 45
2 Myles BRADLEY Bike Jockey CC 40
VETERANS TOT
1 Paul HENDY Bike Jockey CC 8
2 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 6
3 Jim KENT Lyndon Dynamo 4
4 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 3
5 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 1
6 Doug CONROY Redmon Cycling Club 1
JUNIORS TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 12
WOMEN TOT
1 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 6
2 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 5
3 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 3