A LEAGUE TOT
1 Alex COLLINS Primera-TeamJobs 38
2 Tom ELLIS Southampton University RC 21
3 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 10
B LEAGUE TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 54
2 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 49
3 James RICHARDS Southampton University RC 12
4 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 9
5 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers 4
6 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 4
7 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 4
8 Doug CONROY Redmon Cycling Club 3
9 Jim KENT Lyndon Dynamo 2
10 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 2
11 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH A TOT
1 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 44
2 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 36
3 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 18
4 Joe O’BRIEN Zappis RT 16
5 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 13
6 Ollie SUATT VC Meudon 10
7 Nathaniel BROOKES Gillingham & District Wheelers 11
8 Alex DAVIS Sotonia Cycling Club 9
9 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 8
10 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2
YOUTH B TOT
1 Jodie TAYLOR Team Terminator 38
2 Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 37
3 Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 21
4 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 13
5 Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club 13
6 Josh GOLLIKER Preston Park Youth Cycling Club 11
7 Josh BALLINGER Preston Park Youth Cycling Club 10
8 Tom STRINGER Palmer Park Velo RT 9
9 Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 8
10 Luke GOODWILL Preston Park Youth Cycling Club 6
11 Abby OLD Palmer Park Velo RT 1
12 Elliot RAYBOULD Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH C BOYS TOT
1 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 74
2 Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 25
3 Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 21
4 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 12
5 Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC 9
6 Finlay O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 8
7 Bradley TAYLOR Colchester Rovers 6
8 Ollie BOARER i-team Cyclists Club 6
9 Jack CROMIE i-team Cyclists Club 5
10 Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club 4
11 Alfred BUNYAN Preston Park Youth Cycling Club 3
12 William FLATAU Charlotteville Cycling Club 1
YOUTH C GIRLS TOT
1 Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers 53
2 Katie-Ann CALTON Solent Pirates 49
3 Izzy BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 21
4 Amber RICHARDSON Portsmouth North End CC 17
5 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 9
6 Grace RICHARDSON Portsmouth North End CC 4
7 Evie DAY Poole Wheelers Cycling Club 3
YOUTH D TOT
1 Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 76
2 Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 62
3 Harrison HENDY Bike Jockey CC 27
4 Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers 3
YOUTH E TOT
1 Myles BRADLEY Bike Jockey CC 72
2 Ted KENT Hillingdon Slipstreamers 61
VETERANS TOT
1 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 16
2 Paul HENDY Bike Jockey CC 9
3 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 8
4 Doug CONROY Redmon Cycling Club 7
5 Jim KENT Lyndon Dynamo 5
6 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 2
JUNIORS TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 24
WOMEN TOT
1 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 10
2 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 9
3 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2