A LEAGUE TOT
1 Alex COLLINS Primera-TeamJobs 49
2 Tom ELLIS Southampton University RC 21
3 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 13
4 Frank KILSBY VC St Raphaël 8
5 Max MOYLES Primera-TeamJobs 7
6 Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 1
B LEAGUE TOT
1 Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 65
2 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 58
3 James RICHARDS Southampton University RC 12
4 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 9
5 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 7
6 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 4
7 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 4
8 Doug CONROY Redmon Cycling Club 3
9 Jim KENT Lyndon Dynamo 2
10 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 2
11 Tobias BUNYAN Eastbourne Rovers 1
12 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH A TOT
1 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 62
2 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 36
3 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 30
4 Joe O’BRIEN Zappis RT 16
5 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 13
6 Ollie SUATT VC Meudon 10
7 Nathaniel BROOKES Gillingham & District Wheelers 11
8 Alex DAVIS Sotonia Cycling Club 9
9 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 8
10 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2
YOUTH B TOT
1 Jodie TAYLOR Team Terminator 49
2 Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 44
3 Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 25
4 Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club 18
5 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 16
6 Tom STRINGER Palmer Park Velo RT 15
7 Josh GOLLIKER Preston Park Youth Cycling Club 11
8 Josh BALLINGER Preston Park Youth Cycling Club 10
9 Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 8
10 Luke GOODWILL Preston Park Youth Cycling Club 6
11 Abby OLD Palmer Park Velo RT 1
12 Elliot RAYBOULD Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH C BOYS TOT
1 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 90
2 Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 25
3 Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 21
4 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 12
5 Bradley TAYLOR Colchester Rovers 11
6 Ollie BOARER i-team Cyclists Club 11
7 Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC 11
8 Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club 10
9 Finlay O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 8
10 Alfred BUNYAN Preston Park Youth Cycling Club 5
11 Jack CROMIE i-team Cyclists Club 5
12 William FLATAU Charlotteville Cycling Club 1
YOUTH C GIRLS TOT
1 Katie-Ann CALTON Solent Pirates 67
2 Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers 62
3 Amber RICHARDSON Portsmouth North End CC 24
4 Izzy BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 21
5 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 9
6 Grace RICHARDSON Portsmouth North End CC 6
7 Evie DAY Poole Wheelers Cycling Club 3
YOUTH D TOT
1 Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 94
2 Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 73
3 Harrison HENDY Bike Jockey CC 34
4 Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers 3
YOUTH E TOT
1 Myles BRADLEY Bike Jockey CC 90
2 Ted KENT Hillingdon Slipstreamers 61
VETERANS TOT
1 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 22
2 Paul HENDY Bike Jockey CC 11
3 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 10
4 Doug CONROY Redmon Cycling Club 7
5 Jim KENT Lyndon Dynamo 5
6 Tobias BUNYAN Eastbourne Rovers 2
7 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 2
JUNIORS TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 24
2 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 2
3 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 1
WOMEN TOT
1 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 10
2 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 9
3 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2