A LEAGUE TOT
1 Alex COLLINS Primera-TeamJobs 74
2 Tom ELLIS Southampton University RC 21
3 Frank KILSBY VC St Raphaël 18
4 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 15
5 Max MOYLES Primera-TeamJobs 7
6 Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 1
B LEAGUE TOT
1 Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 84
2 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 79
3 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 21
4 James RICHARDS Southampton University RC 12
5 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 11
6 Jim KENT Lyndon Dynamo 5
7 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 4
8 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 4
9 Doug CONROY Redmon Cycling Club 3
10 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 2
11 Paul HENDY Bike Jockey CC 1
12 Tobias BUNYAN Eastbourne Rovers 1
13 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH A TOT
1 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 77
2 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 39
3 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 36
4 Joe O’BRIEN Zappis RT 24
5 Alex DAVIS Sotonia Cycling Club 24
6 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 13
7 Nathaniel BROOKES Gillingham & District Wheelers 11
8 Ollie SUATT VC Meudon 10
9 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 8
10 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 4
11 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2
YOUTH B TOT
1 Jodie TAYLOR Team Terminator 73
2 Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 62
3 Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 39
4 Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club 21
5 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 16
6 Tom STRINGER Palmer Park Velo RT 15
7 Josh GOLLIKER Preston Park Youth Cycling Club 11
8 Josh BALLINGER Preston Park Youth Cycling Club 10
9 Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 10
10 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 7
11 Luke GOODWILL Preston Park Youth Cycling Club 6
12 Abby OLD Palmer Park Velo RT 1
13 Elliot RAYBOULD Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH C BOYS TOT
1 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 107
2 Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 39
3 Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 34
4 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 20
5 Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club 19
6 Bradley TAYLOR Colchester Rovers 19
7 Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC 14
8 Ollie BOARER i-team Cyclists Club 11
9 Finlay O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 8
10 Alfred BUNYAN Preston Park Youth Cycling Club 5
11 Jack CROMIE i-team Cyclists Club 5
12 William FLATAU Charlotteville Cycling Club 1
YOUTH C GIRLS TOT
1 Katie-Ann CALTON Solent Pirates 103
2 Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers 76
3 Amber RICHARDSON Portsmouth North End CC 24
4 Izzy BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 21
5 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 9
6 Grace RICHARDSON Portsmouth North End CC 6
7 Evie DAY Poole Wheelers Cycling Club 3
YOUTH D TOT
1 Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 128
2 Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 96
3 Harrison HENDY Bike Jockey CC 43
4 Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers 3
YOUTH E TOT
1 Ted KENT Hillingdon Slipstreamers 97
2 Myles BRADLEY Bike Jockey CC 90
VETERANS TOT
1 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 33
2 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 15
3 Paul HENDY Bike Jockey CC 12
4 Doug CONROY Redmon Cycling Club 10
5 Jim KENT Lyndon Dynamo 9
6 Tobias BUNYAN Eastbourne Rovers 2
7 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 2
JUNIORS TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 34
2 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 8
3 Joe O’BRIEN Zappis RT 1
4 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 1
WOMEN TOT
1 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 10
2 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 9
3 Jodie TAYLOR Team Terminator 3
4 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2