MENS SCRATCH
1 Charlie KELLY J2 Primera-TeamJobs
2 Neil RUTTER 1 Cotswold Veldrijden
3 Frank KILSBY 1 VC St Raphael
4 Peter KIMBER 3 Cotswold Veldrijden
5 Jeremy BROUGHAM 1 British Cycling Private Member – South
6 Thomas BOWERING 1 Steele Davis Via Roma RT
7 George MOORE 3 i-team Cyclists Club
8 Ben WILLIAMS 3 I-Team Cyclists’ Club
9 Sam KELLY A Bristol Cycling Development Squad
10 Gavin MITCHELL 2 Twickenham CC
11 Paul HENDY 4
MENS ELIMINATION RACE
1 Charlie KELLY J2 Primera-TeamJobs
2 Neil RUTTER 1 Cotswold Veldrijden
3 Thomas BOWERING 1 Steele Davis Via Roma RT
4 Frank KILSBY 1 VC St Raphael
5 Jeremy BROUGHAM 1 British Cycling Private Member – South
6 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club
7 Sam KELLY A Bristol Cycling Development Squad
8 Gavin MITCHELL 2 Twickenham CC
9 Ben WILLIAMS 3 I-Team Cyclists’ Club
10 George MOORE 3 i-team Cyclists Club
11 Paul HENDY 4
12 Peter KIMBER 3 Cotswold Veldrijden
MENS SCRATCH
1 Neil RUTTER 1 Cotswold Veldrijden
2 Charlie KELLY J2 Primera-TeamJobs
3 Frank KILSBY 1 VC St Raphael
4 Peter KIMBER 3 Cotswold Veldrijden
5 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club
6 Thomas BOWERING 1 Steele Davis Via Roma RT
7 Jeremy BROUGHAM 1 British Cycling Private Member – South
8 Ben WILLIAMS 3 I-Team Cyclists’ Club
9 George MOORE 3 i-team Cyclists Club
10 Sam KELLY A Bristol Cycling Development Squad
11 Gavin MITCHELL 2 Twickenham CC
12 Paul HENDY 4
MENS POINTS RACE
1 Neil RUTTER 1 Cotswold Veldrijden 28 pts
2 Frank KILSBY 1 VC St Raphael 17 pts
3 Charlie KELLY J2 Primera-TeamJobs 8 pts
4 Jeremy BROUGHAM 1 British Cycling Private Member – South 7 pts
5 Thomas BOWERING 1 Steele Davis Via Roma RT 3 pts
6 Peter KIMBER 3 Cotswold Veldrijden 2 pts
7 Ben WILLIAMS 3 I-Team Cyclists’ Club
8 Gavin MITCHELL 2 Twickenham CC
9 George MOORE 3 i-team Cyclists Club
10 Sam KELLY A Bristol Cycling Development Squad
11 Paul HENDY 4
MENS SCRATCH
1 Charlie KELLY J2 Primera-TeamJobs
2 Gavin MITCHELL 2 Twickenham CC
3 Sam KELLY A Bristol Cycling Development Squad
4 Neil RUTTER 1 Cotswold Veldrijden
5 Thomas BOWERING 1 Steele Davis Via Roma RT
6 Frank KILSBY 1 VC St Raphael
7 George MOORE 3 i-team Cyclists Club
8 Jeremy BROUGHAM 1 British Cycling Private Member – South
9 Ben WILLIAMS 3 I-Team Cyclists’ Club
10 Paul HENDY 4
dnf Peter KIMBER 3 Cotswold Veldrijden
YOUTH U16 / U14 SCRATCH
1 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club
2 Matthew GILMOUR B Velo Club Venta
3 Izzy BRICKELL Ag Fareham Wheelers Cycling Club
4 Nathaniel BROOKES A Gillingham and District Wheelers
5 Sophie TILLER Bg I-Team Cyclists’ Club
6 Rory BROOKES A Gillingham and District Wheelers
YOUTH U16 / U14 UNKNOWN DISTANCE
1 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club
2 Matthew GILMOUR B Velo Club Venta
3 Izzy BRICKELL Ag Fareham Wheelers Cycling Club
4 Nathaniel BROOKES A Gillingham and District Wheelers
5 Sophie TILLER Bg I-Team Cyclists’ Club
6 Rory BROOKES A Gillingham and District Wheelers
YOUTH U16 SPRINT
1 Nathaniel BROOKES A Gillingham and District Wheelers
2 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club
3 Izzy BRICKELL Ag Fareham Wheelers Cycling Club
4 Rory BROOKES A Gillingham and District Wheelers
YOUTH U14 SPRINT
1 Matthew GILMOUR B Velo Club Venta
2 Sophie TILLER Bg I-Team Cyclists’ Club
YOUTH U16/U14 POINTS RACE
1 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club 25 pts
2 Matthew GILMOUR B Velo Club Venta 14 pts
3 Nathaniel BROOKES A Gillingham and District Wheelers 9 pts
4 Izzy BRICKELL Ag Fareham Wheelers Cycling Club 7 pts
5 Sophie TILLER Bg I-Team Cyclists’ Club
6 Rory BROOKES A Gillingham and District Wheelers
YOUTH U16 / U14 SCRATCH RACE
1 Matt HICKMAN A I-Team Cyclists’ Club
2 Izzy BRICKELL Ag Fareham Wheelers Cycling Club
3 Nathaniel BROOKES A Gillingham and District Wheelers
4 Rory BROOKES A Gillingham and District Wheelers
5 Sophie TILLER Bg I-Team Cyclists’ Club
6 Matthew GILMOUR B Velo Club Venta
YOUTH U10 SCRATCH
1 Harrison HENDY Bike Jockey CC
2 Benjamin BRINDLEY Solent Pirates
YOUTH U10 DASH
1 Harrison HENDY Bike Jockey CC
2 Benjamin BRINDLEY Solent Pirates
YOUTH U10 SPRINT
1 Harrison HENDY Bike Jockey CC
2 Benjamin BRINDLEY Solent Pirates
YOUTH U10 POINTS RACE
1 Harrison HENDY Bike Jockey CC 20 pts
2 Benjamin BRINDLEY Solent Pirates 12 pts
YOUTH U10 HANDICAP
1 Benjamin BRINDLEY Solent Pirates
2 Harrison HENDY Bike Jockey CC