YOUTH U16 [A] / YOUTH U14 [B]
Pos No Full Name Cat Club Team
1 6 Jack WEEKS A British Cycling Private Member – South East
2 8 Cameron CROOK A Hillingdon Slipstreamers
3 11 Matt THOMPSON A Cystic Fibrosis Race
4 9 Harrison WARNER A Velo Club Venta
5 12 Robert FALL A Poole Wheelers CC
6 10 Emma HARRISON Ag Sotonia CC
7 90 Elias CLEDIERE B
4 / J4
Pos No Full Name Club Team
1 61 Olly PORTER 4 Dulwich Paragon CC
2 55 Ben PARNELL 4 DHRacing
3 60 Lucien LOCKE 4 DHRacing
4 64 Josh CARNELL 4 British Cycling Private Member – South East
5 66 Eli TUCKER 4 Southampton University Road Club
6 65 Sherif ATTIA 4 Southampton University Road Club
7 58 Christopher MARSH 4 British Cycling Private Member – South
8 57 David BOLTON 4 DHRacing
9 62 Martin FIELDEN 4 DHR
10 59 Louis DAVIS 4 Southdown Velo
11 54 Jason HARRISON 4 Sotonia CC
12 56 Roger CROUCH 4 Dulwich Paragon CC
13 63 Jack FOXLEY 4 British Cycling Private Member – South East
dns Tony CARTER 4 DHRacing
dns Adam COPPARD 4 Chichester City Riders (CCR)
3 / J3
Pos No Full Name Cat Club Team
1 97 Matthew SMITH 3 TMC Race Team
2 94 Jacob ARIES 3 Kuota – GSG
3 99 Oliver PICKERING 3 Velo Club Venta
4 96 Simon WILLIAMS 3 VCGH
5 98 Jason PEACH 3 NAUT
6 95 Emma O’TOOLE W2 Nopinz Motip Development Team
7 92 Jason PLANT 3 DHRacing
8 93 Ashley RUSSELL 3 London Dynamo
dns Lee CURTIS 3 Bournemouth Jubilee Wheelers
dns Ryan DURRANT 3 DHRacing
dns Duncan EDWARDS 3 Velosport Cycling Club
dns Joseph WYNNE 3 Sotonia CC
E / 1 / 2 / J
Pos No Full Name Cat Club Team
1 35 James O’CONNELL 1 British Cycling Private Member – South East
2 17 Danny HEDLEY 2 Royal Air Force CA
3 8 Julian LOCKWOOD 2 Primera-TeamJobs
4 33 Luis COUTINHO 2 Racing Club Ravenna
5 36 Tom SMITH 2 Velo Club Venta
6 97 Matthew SMITH 3 TMC Race Team
7 26 George SKINNER 2 Primera-TeamJobs
8 4 Fletcher ADAMS 2 Nova Race Team
9 18 Jamie WHITCHER J2 BmthCycleworks VitecFire FordCE
10 27 Jeremy HUBBARD 2 Sotonia CC
11 95 Emma O’TOOLE W2 Nopinz Motip Development Team
dns Richard TODD 2 Le Col